Wakacje w Indonezji z prywatnym przewodnikiem

Moja pasja od prawie sześciu lat, sport który zachwyca różnorodnością i złożonością. Jeśli jesteś surferem lub kochasz sporty wodne i wyzwania, ta dziedzina jest dla Ciebie. Indonezja to kraj najlepszych na ziemi fal do surfowania, o każdej porze roku dla każdego stopnia zaawansowania. Tutaj woda jest przyjemnie ciepła każdego dnia, a jej przejrzystość nieraz przekracza 20m. Na ponad 80.000 km wybrzeża ciągle odkrywane są nowe fale, na których jeszcze nikt nie pływał a Ty możesz je odkryć razem z nami. Linia brzegowa usiana wyspami, pointmi i zatokami, gdzie stale napływający swell ma miejsce do rzeźbienia najlepszych fal świata.

Dodaj do tego unikatową kulturę i zapierające dech w piersiach krajobrazy, a zrozumiesz dlaczego Indonezja to numer 1 na surfingowej mapie świata.

Jeśli marzysz stanąć po raz pierwszy na desce i poczuć nagły pęd ciepłego powietrza na swojej twarzy lub jesteś starym wyjadaczem pragnącym łapać 4 metrowe potwory i idealne beczki koniecznie odwiedź Indonezję z nami. Daj się oczarować pięknu tego sportu w rajskiej scenerii błękitnych lagun z krystalicznie przejrzystą wodą, gdzie wokoło kołyszą się palmy a pod stopami pływa milion kolorowych ryb i żółwi. Organizujemy wakacje typowo nastawione na surfing, surf safari na łodziach, objazdowe wakacje surfingowe, surfing na Bali lub jeśli chciałbyś spróbować swoich sił oferujemy lekcje dla początkujących. Pakuj szorty lub strój kąpielowy i przeżyj wakacje życia!

Komentarze zablokowane.

Wypełnij formularz