Wakacje w Indonezji z prywatnym przewodnikiem

Jeżeli lubisz dużo wrażeń, chciałbyś wszystkiego spróbować i jak najwięcej zobaczyć, a po 5 minutach zaczyna Cię nudzić leżenie na plaży? Znajomi podejrzewają Cię o AdHd lub zwyczajnie chciałbyś spróbować czegoś nowego, przeżyć przygodę życia - dobrze trafiłeś! Jesteśmy uzależnieni od adrenaliny i nadmiaru pozytywnych wrażeń.

Podczas organizowanych przez nas wakacji w Indonezji najczęściej tworzymy oferty bardzo zróżnicowane i aktywne. Bogaty program zapewni moc wrażeń i sprawia, że wczasy wydadzą się znacznie dłuższe niż w rzeczywistości. Zwiedzanie okolicy na rowerach, pokonując malownicze scenerie ciesząc się ciepłymi promieniami słońca lub eksplorowanie niesamowicie bogatej fauny i flory morskiej na wycieczkach snorklingowych pobudzą produkcje hormonu szczęścia a uśmiech będzie Ci towarzyszyć przez całe wczasy.

Dla fanów gór i wycieczek pieszych organizujemy trekingi na jeden z 127 aktywnych wulkanów Indonezji, najbardziej aktywnego wulkanicznie rejonu na ziemi. W zależności od twojej kondycji oferujemy od kilkugodzinnych, niewymagających żadnego przygotowania wycieczek do kilkudniowych wypraw na najwyższe szczyty archipelagu często powyżej 3000 metrów n.p.m. podczas których pokonujemy kręte szlaki, ostre zbocza, tropikalne dżungle i piaskowe pustynie. Jeśli to mało, co powiesz na spływy kajakiem przez dziewicze rzeki podziwiając egzotyczne ptaki lub pragniesz spróbować swoich sił na zwiedzaniu bezludnych wysepek kajakiem pośród błękitnych lagun i dziewiczych plaż.

Cokolwiek Cię kręci my pomożemy Ci sprawić by te wakacje były tymi wyjątkowymi i jedno możemy Ci zagwarantować, to że będziesz wracać po więcej! Daj się ponieść marzeniom, skontaktuj się z nami bo my nie znamy ograniczeń! 🙂 Wakacje dla aktywnych czekają na Ciebie!

Komentarze zablokowane.

Wypełnij formularz