Wakacje w Indonezji z prywatnym przewodnikiem
  • drzewo
  • DCIM101GOPROGOPR9029.
  • ekstremalne
  • pod woda

Sporty ekstremalne w Indonezji smakują lepiej! Rafting, Downhill, wspinanie, freediving, motocross, zdobywanie podniebnych szczytów czy eksplorowanie jaskiń to tylko niektóre z atrakcji, które oferuje ten kraj. Do najbardziej popularnych sportów zapewniających największą dozę adrenaliny należą:
Rafting, popularny na Bali  i najczęściej realizowany podczas jedno dniowej wycieczki. Spływ dmuchanym pontonem wraz z opiekunem zapewni Ci wiele wrażeń i nie wymaga on od uczestników dużej wiedzy z tego zakresu, pamiętać jednak warto że sezon na te zabawę jest tylko w porze deszczowej, gdy wody rzeki Ayung wzbierają dostatecznie wysoko.
Downhill i Motocross, tereny jakie oferuje ten kraj są ogromne, zjazdy z wulkanicznych stożków, szosowanie i skakanie po piaskowych wydmach. Wyprawy w niedostępne lasy tropikalne, przeprawy przez rzeki i zbocza. Teren do zabawy jest nieograniczony!
Freediving i spearfishing, krystaliczne wody oceanu Indyjskiego opływające tysiące wysepek archipelag są niezwykle bogate w faunę i florę, która czeka na twoje odkrycie. Nurkowanie swobodne na płytkich rafach, podwodnych szczytach, ścianach opadających pionowo w bezkres oceanu czy licznych jaskiniach i przesmykach zapewnią najwyższy poziom adrenaliny. Zwiedzaj morskie głębiny a wieczorem delektuj się złowioną świeżo rybką!
Wspinanie i Speleologia, kilkudniowe wyprawy przez dziewicze jaskinie, często nigdy nie odwiedzane przez żadnego człowieka, dają miejsce do popisów dla nowych odkrywców. Podziemne tunele, wielkie kilkusetmetrowe studnie, podziemne wodospady, rzeki i jeziora czekają na śmiałków by eksplorować te tereny wiecznie spowite ciemnością. Wysokie klify, kilkusetmetrowe skalne ściany górujące nad wioskami, to teren dla wspinaczy którzy jeszcze nie odkryli magi jaka na ich tutaj czeka. Nie czekaj, odkryj świat o jakiego istnieniu nie miałeś pojęcia!
Powiedz co Cię kręci, a pomożemy Ci to zrealizować w Indonezji!

Komentarze zablokowane.

Wypełnij formularz