Wakacje w Indonezji z prywatnym przewodnikiem

Oczekiwania były spore, rzeczywistość ... mocno je przerosła 🙂
Wiele razy podczas wyjazdu pomyśleliśmy "lepiej być już nie może" i za kilka dni.. było lepiej!
Poczuliśmy kulturę, zapach, smak Indonezji. Zachwyciły nas widoki, plaże, fale, niewiarygodnie piękne rafy, ryby, żółwie, snorkeling i nurkowanie, wulkany, wodospady, świątynie, soki, owoce morza, pola ryżowe, 40 000 letnie malowidło prehistorycznej świni, jazda na skuterze po bezdrożach i...
Trzeba pojechać żeby zrozumieć. W naszym przypadku była to podróż "przedślubna" - nie zapomniana. Planujemy kolejną.

Dzięki ekipie Wakacje Personalne nie musieliśmy skupiać się na skomplikowanej w tej części świata organizacji wycieczki, znajomość języka Indonezyjskiego naszego przewodnika okazała się wielokrotnie niezbędna gdy oddaliliśmy się od "przetartych szlaków".
W cenie bardzo konkurencyjnej do wycieczki z dużego biura podróży otrzymaliśmy indywidualny program i zobaczyliśmy miejsca gdzie sami nie dotarlibyśmy nigdy w życiu.

10/10 Polecamy!!!
Marek i Zyta

Marek i Zyta, https://waynet.pl/kontakt/

Najlepsze wakacje zycia! Pelne wspanialych widokow, niezapomnianych kulinarno-kulturowo-sportowych doswiaczen, a to wszystko w swietnym towarzystwie przewodnika ktory nie pozwoli sie Wam nudzic czy smucic:)! Jesli do Indonezji to tylko z Wakacje Personalne- polecam kazdym typom podroznikow. Mialam okazje byc na Bali, Lomboku,Gili, Sumatrze i Pulah We i juz odkladam na kolejne podroze po Indonezji z Filipem!

Agnieszka Winiarz,

Wojciech mowi ze jest fajnie to tak musi być!

Wojciech Rachtan, klient

Wypełnij formularz