Wakacje w Indonezji z prywatnym przewodnikiem

FILOZOFIA

Według nas kluczem do idealnych wakacji jest spersonalizowana oferta stworzona do twoich indywidualnych potrzeb.

Stawiamy na wiedzę i doświadczenie, projektujemy plan wycieczki według twoich zainteresowań.

Nasza filozofia to pokazywać i zabierać ludzi do autentycznych i unikalnych miejsc,  które zobaczycie razem z personalnym przewodnikiem.
Wszystkie zdjęcia, które widzicie na naszej stronie są zrobione przez nas, chcemy pokazać wam tylko i aż to co naprawdę możecie tam zobaczyć.

Stawiamy na jakość nie na ilość. Indywidualizm.

Wakacje personalne to spełnianie waszych podróżniczych marzeń.


Wakacje w Indonezji z prywatnym przewodnikiem

nasza filozofia - wakacje personalne - Indonezja, Bali

KOGO ZABIERAMY?

Chcemy pokazać Indonezję każdemu, kto jest gotowy ją odkryć. Jeśli nigdy nie byliście w Azji, jest to szansa na miłość od pierwszego wejrzenia. Jeśli wracacie tutaj po więcej, jest to doskonała okazja by przeżyć coś nowego. A może znajdujecie się w trzeciej grupie, która już kiedyś tu była, ale nie potrafiła zrozumieć co inni w niej widzą- my wiemy co wam pokazać, by się w niej zakochać i pokazać jak naprawdę smakuje 

DOKĄD JEDZIEMY?

Indonezja. Dlaczego własnie tam? Niewiele osób zdaje sobie sprawę z wielkości i ogromu możliwości jakie oferuje ten kraj. Gdy odwiedziliśmy ją za pierwszym razem nie wiedzieliśmy, że będziemy musieli tu wracać co roku. Jednak jej piękno i intensywność przeżyć jakie oferuje szybko uzależnia. Nie wystarczyło nam że widzieliśmy tylko 2% z całości, musieliśmy wrócić po więcej. I tak od lat wracamy by przeżyć kolejną przygodę.

egzotyczne wakacje wycieczki personalne wczasy Indonezja Bali
egzotyczne wakacje wycieczki personalne wczasy Indonezja Bali nasza filozofia

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy osobami, które zakochały się w Indonezji od pierwszego wejrzenia. Wracamy tam co roku by dalej poznawać i eksplorować jeszcze przez nas nie poznane miejsca. Pomyśl zrodził się z zainteresowania znajomych, którzy co roku chcieli jeździć tam z nami. Wieloletnia pasja przerodziła się w sposób na życie. Chcemy zarazić i was tym samym uczuciem do Indonezji i pokazać wam to co w niej najlepsze.

Opinie

Najlepsze wakacje życia! Pełne wspaniałych widoków, niezapomnianych kulinarno-kulturowo-sportowych doświaczeń, a to wszystko w świetnym towarzystwie przewodnika który nie pozwoli się Wam nudzić czy smucić:)! Jeśli do Indonezji to tylko z Wakacje Personalne - polecam każdym typom podróżników. Miałam okazje być na Bali, Lomboku, Gili, Sumatrze i Pulah We i już odkładam na kolejne podrożę po Indonezji z Filipem! 

Agnieszka Winiarz

Oczekiwania były spore, rzeczywistość ... mocno je przerosła ? Wiele razy podczas wyjazdu pomyśleliśmy "lepiej być już nie może" i za kilka dni.. było lepiej! Poczuliśmy kulturę, zapach, smak Indonezji. Zachwyciły nas widoki, plaże, fale, niewiarygodnie piękne rafy, ryby, żółwie, snorkeling i  nurkowanie, wulkany, wodospady, świątynie, soki, owoce morza, pola ryżowe, 40 000 letnie malowidło prehistorycznej świni, jazda na skuterze po bezdrożach i...

Czytaj więcej

 Trzeba pojechać żeby zrozumieć. W naszym przypadku była to podróż "przedślubna" - nie zapomniana. Planujemy kolejną.

Dzięki ekipie Wakacje Personalne nie musieliśmy skupiać się na skomplikowanej w tej części świata organizacji wycieczki, znajomość języka Indonezyjskiego naszego przewodnika okazała się wielokrotnie niezbędna gdy oddaliliśmy się od "przetartych szlaków". W cenie bardzo konkurencyjnej do wycieczki z dużego biura podróży otrzymaliśmy indywidualny program i zobaczyliśmy miejsca gdzie sami nie dotarlibyśmy nigdy w życiu.10/10 Polecamy!!!                                     

                                                                                    Marek i Zyta

zwiń

        

Super wakacje. Dzięki świetnej organizacji maksymalnie wykorzystaliśmy każdy dzień. Mieliśmy możliwość zwiedzenia miejsc nieopisanych w przewodnikach, co umożliwiło nam poznanie klimatu prawdziwej Indonezji. Dzięki temu wyjazdowi zakochaliśmy się w Indonezji i planujemy kolejny wyjazd. Wielkie dzięki za zaplanowanie niezapomnianych i najpiękniejszych wakacji życia. Polecamy wszystkim skorzystanie z oferty  Wakacje Personalne 

Michał  i Natalia Majcherczyk

O nas

wakacje-personalne.pl
egzotyczne wakacje wycieczki personalne Indonezja Bali wakacje-personalne.pl

Mój pierwszy raz, gdy odwiedziłam Indonezję był z moimi rodzicami, miałam wtedy 12 lat. To własnie oni od najmłodszych lat pokazywali mi świat i nawet o tym nie wiedząc pchnęli mnie do poznania mojej życiowej pasji. W firmie Wakacje Personalne zajmuje się wyborem miejsc, które odwiedzicie. We wcześniejszym etapie najpierw czytam wszystko na temat danego regionu, a następnie razem z mężem odwiedzamy go i wybieramy najlepsze miejsca, by potem móc pokazać je własnie wam!

Indonezja jest moją pasją i drugim domem. Od sześciu lat spędzam tam większą cześć roku i ciągle wracam po więcej organizując dla was wakacje waszego życia! Lubię zarażać ludzi różnymi zajawkami, pokazywać piękno jakie nas otacza i choć na chwilę zapomnieć o bożym świecie.

Jestem absolwentem AWF', pasjonatem tropikalnej natury zarówno morskiej jak i lądowej, akwarystą, fanatykiem-sportowcem, nauczycielem wspinaczki, pływania, freedivingu, nurkowania, surfingu i miliona innych aktywności którymi was zarażę.

Wypełnij formularz