Wakacje w Indonezji z prywatnym przewodnikiem

Różowa plaża

Jest jedną z siedmiu tego typu plaż na świecie. Pink Beach zwiedza się przy okazji egzotycznych wakacji na wyspie Komodo, która znajduje się w archipelagu małych wysp Sundajskich. Swoją niespotykaną barwę plaża zawdzięcza maleńkim różowym organizmom (Foraminifera), które żyją w rafach koralowych. Gdy te drobne jednokomórkowce umierają muszle oraz korale ulegają rozdrobnieniu, opadają na dno i w sposób naturalny są wyrzucane na brzeg wraz z kamieniami i piaskiem. Po wymieszaniu piasku, kamieni i szczątek rafy, plaża przybiera różowy kolor.
Pink Beach w Indonezji oferuje turystom więcej, niż tylko samą plażę. Jest ona usytuowana przy pięknym zielonym wzgórzu, z którego roztacza się widok zapierający dech w piersiach, a po wejściu do wody widzimy jeden z najlepszych na świecie podwodnych pejzaży. Cały obszar Komodo nadwodny i podwodny znajduje się pod ochroną Narodowego Parku Komodo oraz jest na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Jesteście zainteresowani wyprawą na rajską wyspę i tymi egzotycznymi wakacjami?

2 Odpowiedzi

  1. I am really loving the theme/design of your blog. Do you ever run into any internet browser compatibility problems? A few of my blog readers have complained about my blog not working correctly in Explorer but looks great in Safari. Do you have any recommendations to help fix this issue?
  2. bag
    you're in рoint of fact a good webmaster. The web ѕite loadіng speed is amazing. It kind of feels that yоu are ԁoing any distinctive trick. In adⅾition, The contents are masterpiece. you have ɗone a fantastic process in this subject!

Zostaw komentarz

Wypełnij formularz